У Хмельницькому з’явився перший електромобіль

Цього тижня в Хмельницькому центрі надання послуг, пов’язаних з використанням АТЗ (колишнє МРЕВ — НГП), зареєстровано перший електромобіль. Це Nissan LEAF, який рухається тільки від електричного струму власного акумулятора.

Фото газети "Проскурів"

Фото газети “Проскурів”

Як пише місцева газета “Проскурів”, власниками автомобіля є сім’я Бєляєвих — Павло та Катерина. Тепер вони можуть пересуватися на сучасному екологічно чистому транспорті до 200 км від однієї зарядки акумулятора, що спроможна заряджатися від звичайної домашньої побутової розетки.

“Згаданий електромобіль серійно випускається з весни 2010 року. Це перше масове, доступне за ціною авто, яке рухається лише за рахунок електроенергії. Основними ринками продажу електромобілів є США, Японія, Європа. Радує, що нарешті настала черга й України, зокрема Хмельницького. По-справжньому гордимося тим, що ми першими долучилися до цього проекту в нашім краї та Україні”, прокоментував подію гендиректор мережі автосалонів “ЛИГА-2” Григорій Галкін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.