На Хмельниччині партія “За конкретні справи” презентувала масштабні проекти

Політична партія “За конкретні справи”, яка розраховує на чергових виборах потрапити до всіх місцевих рад Хмельниччини, презентувала масштабні проекти.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив лідер політичної сили, народний депутат Олександр Герега.

Він зазначив, що протягом 2016-2019 років саме у Хмельницькому може з’явитися перша в Україні футбольна академія, в яку залучатимуться фахівці із зарубіжжя; виставково-спортивний концертно-розважений комплекс “Проскурів-сіті” площею 10 тис. кв.м; планується оновлення парку “Хмельницькелетротрансу” – хочуть закупити 100 одиниць тролейбусів; ініціювання будівництва сміттєпереробного заводу.

“Ми не беремо на себе план реалізації всіх цих об’єктів або ж керувати містом чи Хмельниччиною, загалом. Ми беремо право ініціативи для того, щоб саме знизу ці питання піднімати перед центральною владою”, – наголосив політик.

Окремо до кінця 2015 року в обласному центрі буде проведений громадський аудит та вивчення стану матеріально-технічної бази в галузі освіти, культури і медицини.

P_20151023_125448

“Ми відрізняємося від інших політичних сил своєю особливістю. Насамперед “За конкретні справи” не є загальноукраїнським проектом, а добре відомий на Хмельниччині реальними справами у розвитку соціальної інфраструктури останні три роки”, – заявив народний депутат і співзасновник партії Андрій Шинькович.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.