У Хмельницькій області виборчі дільниці охоронятиме 1726 міліціонерів

Охорону громадського порядку на виборчих дільницях у Хмельницькій області забезпечуватимуть 1726 працівників міліції, 600 працівників державної служби з надзвичайних ситуацій та 1327 членів громадських формувань.

Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив начальник обласного УМВС Микола Семенишин.

Також він наголосив, що 575 виборчих дільниць отримали бюлетені і вже взяті під охорону. На думку Семенишина, немає підстав для хвилювань щодо зриву виборчого процесу на Хмельниччині.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Зараз ситуація в області спокійна. Ми зафіксували 57 фактів дрібних порушень виборчого законодавства. Із цих 57 по 5 фактах до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про правопорушення за ознаками статтями 358, 160 та 194 ч.2. Основним критерієм оцінки нашої роботи буде направлення справ до суду”, – зазначив Семенишин.

Також зафіксовано 3 факти адміністративних правопорушень, передбачених статтями 212-13 та 212-13 кодексу України про адміністративні правопорушення: розповсюдження і друк без агітаційних матеріалів без тиражу.

Також головний міліціянт області запевнив, що з особовим складом проведені навчання і тепер міліціонери знатимуть як діяти в тих чи інших екстремальних ситуаціях.

Окрім того, він наголосив, що робота правоохоронців у день виборів спланована таким чином, щоб максимальна кількість працівників міліції мали можливість проголосувати. Через посадові обов’язки це зможуть не всі, проте у більшості у день виборів враховане місце проживання та місце роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.