По заявах на екс-голову хмельницької ОВК не відкрито жодного кримінального провадження – міліція

Не зважаючи на численні заяви від Хмельницької обласної виборчої комісії до правоохоронних органів щодо дій колишньої голови ОВК Наталії Кострубської, не відкрито жодного кримінального провадження.

Про це сьогодні повідомив начальник обласного УМВС Микола Семенишин під час прес-конференції.

За його словами, дійсно були звернення за цими фактами і проведені перевірки. Відповідно до закону про звернення громадян, за вказаними фактами провадження закриті.

“Кримінальних проваджень по даних фактах не порушувалось. За відсутністю достатньо об’єктивних даних щодо ознак кримінальних правопорушень в її діях. Що стосується адміністративних – є двохмісячний термін, тому що розглядається, збирається, опитується, щоб потім проінформувати громадськість”, – заявив Микола Семенишин.

Також ситуацію прокоментував координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА Андрій Попик. За його словами, інформація про неправомірні дії Кострубської почала з’являтись лише кілька днів тому. Станом на сьогодні ОВК ще не опубліковала рішення свої вчорашні рішення на дошці оголошень. Тому зараз немає можливості оперувати конкретною інформацією.

Нагадаємо, що раніше ЦВК змістила Наталію Кострубську. Їй члени обласної комісії закидають одноосібні дії одноосібно, пов’язані з друком бюлетенів на місцевому підприємстві “Поліграфіст” та  коригування меж виборчих округів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.