Дмитро Трепалюк: «Кожен, хто говорить, що політика – брудна справа, бреше»

trepal

Я народився і виріс в місті Хмельницький, і повсякдення міста мені знайоме не лише з заголовків газет чи з телевізійних новин. Все, що відбувається в моєму місті, мене стосується і впливає на мене. Я не хочу жити в безладі, його потрібно припинити. Йду в політику, щоб зробити її принципово іншою. Вацлав Гавел (перший президент Чехії) колись сказав: «Кожен, хто говорить, що політика – брудна справа, бреше! Політика – це просто велика робота, якою повинні займатися тільки кристально чесні люди, оскільки тут особливо легко морально забруднитися».

І я знаю, що моя репутація, знання, досвід та колеги з «Об`єднання Самопоміч» — допоможуть у цьому. «Об`єднання Самопоміч» гуртує людей не заангажованих політичними амбіціями, популізмом, а наділених професійними якостями – людей дії. Ознайомившись з пріоритетами «Об`єднання Самопоміч», я вирішив для себе, що це саме та політична сила, яка надасть мені змогу дійсно допомогти своїм землякам. Моїм життєвим кредом  є організувати та об’єднати людей, з метою вирішення тих питань, які турбують кожного з нас. Статус депутата – це не набуття привілею, а прийняття на себе зобов`язань. Важливо розуміти, що жоден депутат самотужки не вирішить проблеми округу від якого він балотується, або якщо й так, то це буде разова дія приурочена наступним виборам. Потрібно згуртовувати людей, іншими словами просто повернути їм віру у те, що вони дійсно мають силу в цій країні і в місті безпосередньо. Зокрема болючою темою на сьогодні для мешканців багатоквартирних будинків є створення ОСББ, оскільки найближчим часом ЖЕКи відійдуть у минуле, і ми, ті, хто працюють з ними, залишимося сам на сам зі своїми проблемами і не знатимемо, в кого шукати допомоги. Зараз громада фактично не має впливу ні на формування тарифів, ні на контроль за якістю робіт, а це ті сфери, де людьми маніпулюють чи не найбільше. Саме тому, на базі безкоштовної юридичної приймальні  «Об’єднання «Самопоміч», що на Проспекті Миру, 90/1, створено ресурсний центр для об’єднань багатоквартирних будинків та обслуговуючих житлових кооперативів. Я є координатором даного проекту і тішусь з того, що він користується попитом у громадян, адже це надасть нам можливість уникнути загрози нав’язування якогось  фіктивного органу, такого собі уявного ЖЕКу, який, не виключено, що буде в приватних руках, але з тими ж функціями і якістю робіт, що й нині.

Я підприємець, свою справу розпочинав самотужки, важко і наполегливо працюю щоб досягати успіху в улюбленій справі, але й разом з тим переконливо заявляю, що з таким же завзяттям хочу та готовий з гордістю представляти та захищати інтереси громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.