Вийшла наукова книга про рідкісні рослини подільського Погориння

У Славутській міській бібліотеці для дорослих презентували науково-популярне видання «Природа Малополіського Погориння. Рослинний світ».

Це перша унікальна збірка, у якій досліджено багатий світ рослин, його сучасний стан, антропогенну трансформацію та заповідну справу одного з найбільш мальовничих куточків України – Малополіського Погориння.

Виявляється, саме північний регіон Хмельниччини займає провідне місце в Україні та Європі щодо збереження природних ландшафтів.

Автором книги і науковим редактором є завідувач Ботанічним музеєм Національного науково-природничого музею НАН України Валерій Новосад та його колектив.

У книзі представлено результати досліджень флори та моніторингу популяцій рідкісних рослин Малополіського Погориння за 15 років експедиційних сезонів.

Видання є справжньою енциклопедією, яка відображає широкий спектр вивчення фіто та флоро різноманіття регіону, основи його використання та збереження, методики дослідження, пропаганди правильного використання тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.