У міській раді мають працювати не кум-сват-брат, а команда професіоналів

Зібрати її зможе представник «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Самолюк.

У партії переконують: формували команду з нових людей, які мають бажання і бачення роботи кожен у своїй сфері. Обирали людей незаангажованих, які не мають стосунку до старої влади, до корупційних схем, непрозорих процесів. «Ми маємо різнобічну і сильну команду. Охопили практично усі сфери діяльності, маємо людей, які якісно працюють в науковій сфері, освіті, медицині, маємо велику кількість бізнесменів», – каже голова міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Золотухін.

До бізнесу в команди «Об’єднання «Самопоміч» особливе ставлення, якщо він правильний, системний.

«Люди, яких ми залучили у команду, створили свого часу підприємство, вони знають, як працювати з людьми, як їх мотивувати, як досягти результату, як працювати з фінансами, що треба робити, аби це було ефективно. У них є чітка думка у кадровій сфері. Кожен у нашій команді має власну точку зору, це дає певний рівень свободи і кожен розуміє, що його думку буде враховано. Тільки в процесі діалогу, глибокого обговорення, ми можемо отримати бажаний результат. Це нас виокремлює серед інших політичних сил. Ми усі різні і думаємо по-різному, та можемо думати разом в одному напрямку», – зазначають у партії.

Юрій Самолюк, якого партія висунула на посаду Хмельницького міського голови, представник саме тих бізнесменів, які вміють організувати системну роботу, що передбачає чітке формулювання завдань, контроль і певне планування. Це він довів своєю діяльністю у бізнесі.

sam

«Ми переконані, хмельничан, цікавить міський голова саме з тими якостями, які у нього. Він бізнесмен, котрий веде правильний бізнес, має чітке розуміння системи, структури, чітке розуміння, як створити власний авторитет у колективі. Юрій Самолюк – це абсолютно незаангажована людина, не зіпсована бюрократією, чиновництвом і владою як такою. Людина бачить і мислить, як ми мислимо, тобто в концепції «Самопомочі». Бо люди, які вже брали участь у політичних процесах, мають бачення інше, і Юрій Миколайович у цьому плані позитивно виділяється на їхньому фоні», – переконаний Сергій Золотухін.

Він патріот, що не менш важливо, живе у Хмельницькому, хоче розвивати місто і має бачення. Він хороший сім’янин, віруюча високоморальна людина. Усі ці якості у поєднанні дають нам особистість, яку ми бачимо мером міста Хмельницького.

«Він розуміє, як зробити систему, не розмінюватиметься на популістські дрібниці, а саме будуватиме структуру, зможе зібрати колектив у міськраді іншої якості і порядку: не кум-брат-сват, а за професійною належністю. Він зможе цих людей правильно змотивувати, морально підтримати. Плюс його моральні якості не дозволять йому опускатися до того рівня, на якому є зараз наша влада, адже зараз маємо ситуацію, коли рада живе своїм життям, а місто своїм», – переконані у «Самопомочі».

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. подвитися тільки на Альону Березу і стане зрозуміло – ” команда проффесіоналів” похлеще ПР

    • Як же приємно, що і тут пан Андрій не обійшов увагою. Скажу лаконічно – заздрість мовчки і займатесь краще своїм “реєстровим козацтвом”. А до політичних експертів Вам ще братись і братись. Дякую ще раз!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.