Звернення Сергія Лабазюка до виборців

Шановні земляки!

У неділю, 25 жовтня, відповідальний день, що вплине на наше з вами життя. Прошу вас згуртуватись та прийти на вибори й віддати свій голос по совісті. Ми переживаємо доленосний момент. Після багатотисячних протестів на Майдані Незалежності та містах усієї України проти вседозволеності влади, утисків громадянських прав, ми з гідністю вибороли право визначати подальшу долю нашої держави. Тому на виборах до місцевих рад маємо відповідально продовжити цей шлях.

Необхідно зробити свій вибір свідомо, проголосувати за власні переконання і довіритись тим кандидатам, які по-справжньому працюють на благо кожного громадянина. 25 жовтня ми віддаватимемо свій голос не тільки за певного кандидата, а й вибиратимемо майбутнє наших дітей. Цей вибір засвідчить, чи підтримуємо ми ті цінності, за які наші співвітчизники віддали своє життя: за свободу, справедливість, гідність кожного громадянина країни.

Давайте будемо поруч один одного. Давайте разом творити наше сьогодення та майбутнє. Давайте будемо справжньою громадою і захистимо наш з вами дім.

Зі свого боку запевняю вас, що віддаючи свій голос за команду «Поруч», ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. «Поруч» це дієва місцева сила, яка опікується проблемами мешканців Хмельниччини і успішно їх вирішує.

Системна робота партії «Поруч» налаштована працювати на благо кожного подолянина. Ми готові взяти важелі управління у свої руки й відповідати за всі свої дії. Ми знаємо, як забезпечити економічну стабільність кожної родини і гарантувати достойне життя подолянам. Нам близьке переконання великого Б.Франкліна про те, що «краще красиво робити, ніж гарно говорити».

Прошу кожного із Вас виконати свій громадянський обов’язок – прийти 25 жовтня 2015 року на свою виборчу дільницю та проголосувати за тих кандидатів, яким довіряєте. Майбутнє України залежить від громадянської позиції кожного. Наша сила – у єдності, що здолає усі перешкоди й забезпечить гідне майбутнє для кожного із нас! Отже, вибір – за вами!

З повагою лідер політичної партії «Поруч»

Сергій Лабазюк

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

 1. Байка про барина «Лобзіка»

  У близькому царстві в Хмельницькому государстві з’явився барин Лобзік, який вирішив там своє господарство створити і в ньому все що хочеться робити.
  Назвав він його «Поблизу» та почав ним керувати, землю холопську захвачувати й по-царські господарювати.
  Вирішив він, що закони можна порушувати та селян ображати, майно їхнє відбирати і на всіх плювати.
  В особливій шані свині в нього були, жили вони круто і навіть в ус не дули.
  Оскільки свині були крутіше від людей, вони в нього забули свою долю свиней.
  Почали вони лізти з ногами аж на стіл, та керувати там неначе для них створили світ.
  І згодом всі забули, що Лобзіка земля колись давно-давненько Хмельницькою була.
  А барин Лобзік втішився і разом із свиньми своє «Поблизу» легко до влади привели.
  Відтоді люди плачуться і щастя їм нема, а барин тільки тішиться і гроші нажива.

  Мораль цієї байки як світ дуже проста: не пускайте Лобзікових свинів до вашого стола.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.