Популізм про тарифи, або На що реально може впливати міська влада

Усі розказують про те, що потрібно зменшити тарифи на комунальні послуги. Зараз кандидати у ради різних рівнів наперебій обіцяють знизити тарифи, але чи вирішується це на місцях?

У структурі Хмельницького тарифу на опалення закладена ціна на газ, яка складає 77% від усього тарифу, ціна на електроенергію, а це 5% і 13% у складовій тарифу – це заробітна плата, 7% – це інші чинники, в тому числі й амортизація обладнання. Лише на цю частку в складовій тарифу реально може впливати міська влада.

«На ціну на газ ми, на місці, вплинути не можемо. Та команда «Самопомочі» у Верховній раді уже зробила перший крок. Наші депутати відібрали газ в олігархів. Зараз важливо передати його на місця, щоб у комунальну сферу йшов газ власного видобутку. Лише тоді ми реально зможемо впливати на ціну газу для населення. Нардепи від «Об’єднання «Самопоміч» зробили що могли на своєму рівні і далі продовжують цю роботу. А ми будемо робити те, що залежить від нас – каже кандидат на посаду міського голови від «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Самолюк.

Юрій Самолюк переконаний, ті близько 20% на які може впливати міська влада, маємо використати максимально ефективно, щоб не взяти жодної зайвої копійки з людей. Більше того, за короткий термін маємо провести планове утеплення будинків та оптимізувати процеси подання тепла в будинки, і зробити це маємо за рахунок бюджету, бо в результаті, від зменшення споживання, виграють усі.

tar

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.