Загородний звільнив людину Ядухи, а потім призначив її т.в.о директора

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний звільнив Андрія Колесніка з посади директора державного підприємства “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”.

Про це йдеться у розпорядженні очільника ОДА від 19 жовтня.

Посадовця відправлено у відставку “у зв’язку із закінченням терміну контракту”.

Іншим розпорядженням Загородний тимчасово поклав виконання обов’язків директора державного підпри­ємства “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” на Колесніка Андрія Васильовича з 20 жовтня 2015 року до моменту призначення керівника вка­заного підприємства на конкурентних засадах.

Як відомо, державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» створене на підставі розпорядження голови ОДА Василя Ядухи 13 травня 2010 року. Незмінним керівником служби був Андрій Колеснік.

Раніше, у 2009-2011р.р., Колеснік був співвласником ТОВ «Юніпром-Поділля». Пізніше його частку переоформили на Олександра Ступніцького, відомого як спізасновник «Поділля-Інвест Сіті».

Через службу єдиного замовника проходили сотні торгів і укладалися безтендерні угоди на ремонт доріг та об’єктів соціальної інфраструктури Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.