Суд розірвав концесійний договір з ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”

Рішенням господарського суду Хмельницької області від 20 жовтня 2015 року задоволено позов Шепетівської міської ради та розірвано концесійний договір від 02.12.2011 року, укладений між Шепетівською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест».

Про це повідомляє сайт міста Шепетівки.

Цей договір посвідчений приватним нотаріусом Шепетівського міського нотаріального округу Петровською Л.О., зареєстрований в реєстрі № 5076, за яким об’єктом концесії є цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Шепетівське підприємство теплових мереж».

Швидше за все, юристи ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” будуть оскаржувати вирок, але перший крок до повернення комунального майна зроблено, вважає місцеве видання.

Як писав НГП, приватна компанія «Шепетівка Енергоінвест» заборгувала НАК “Нафтогаз-України” понад 52 млн. грн за використаний природний газ.

Нагадаємо, що наприкінці серпня голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний доручив правоохоронним органам відреагувати на інформацію обласного департаменту ЖКГ і в.о. міського голови Шепетівки та перевірити дільність ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”.

Крім цього, проти ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” міжрайонна прокуратура заявила 9 судових позовів щодо стягнення заборгованості за поставку природного газу. Судами задоволено 6 позовів на 29 млн. грн. Реально ж підприємство сплатило до бюджету лише 2,9 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.