У Кам’янці-Подільському 2 партії не подали проміжний фінзвіт, документи ще 2 політсил направили в податкову

Кам’янець-Подільська міська організація політичної партії «За конкретні справи», «Аграрна партія України» та кандидат на посаду міського голови Олег Федоров не подали у зазначений законом час до територіальної виборчої комісії проміжні фінансові звіти про надходження і використання коштів виборчого фонду.

Про це повідомили під час вечірнього засідання міської ТВК.

За словами членів ТВК, це порушення статті 7 Закону України «Про місцеві вибори», тому була ухвалена постанова про винесення вищевказаним суб’єктам виборчого процесу попередження.

Також, за пропозицією члена комісії Сергія Трасіуха, копію цієї постанови направлено до міської об’єднаної державної податкової інспекції.

Розгляне Кам’янець-Подільська ОДПІ також фінансові звіти ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та їхніх кандидатів на посаду міського голови.

Так, у «свободівців» знайшли арифметичні розбіжності, а в Михайло Посітко подав до ТВК звіт невідповідної форми (такий, як у політичних партій) та не вказав даних про накопичувальний рахунок.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» вносила правки кульковою ручкою в друкований варіант звіту, відсутні відомості про платіжний документ, а в кандидата на міського голову Олега Ткача не вказаний номер розрахункових документів.

Орієнтовний час розгляду податківцями вищевказаних документів – 1-2 дні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.