Шепетівський водоканал перший в Україні отримав міні-грант на встановлення системи АСКОЕ

Майже півроку адміністрацією підприємства “ШепетівкаВодоканал” велися перемови з керівництвом ДП “Новатор” з приводу впровадження системи повністю автоматизованого обліку води в житлових будинках міста.

Як інформує сайт міста Шепетівки, в результаті місцевий водоканал перший в Україні отримав міні-грант на встановлення системи АСКОЕ, вартістю майже 65 тис. грн. Поки що в нашій країні за такою системою працюють одиниці.

Основною функцією цієї системи є автоматичний облік витрат води та взаєморозрахунок споживачів з підприємством, що надає ці послуги, так званий “розумний будинок”.

Система працює наступним чином: в кожній квартирі чи офісному приміщенні встановлені цифрові лічильники, які збирають інформацію про споживання води. Всі дані автоматично передаються в сервер для обробки та архівування.

При розробці інфраструктури використовуються новітні технології побудови подібних систем обліку за допомогою GPRS, які вмонтовано в лічильники, що гарантує передачу даних на будь-які відстані.

Впроваджуючи цю систему шепетівський водоканал планує підвищити рівень обслуговування мешканців будинку та власників комерційних приміщень за рахунок спрощення розрахунків за отримані послуги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.