На екс-голову хмельницької ОВК колеги подадуть заяву в міліцію

На сьогоднішньому засіданні Хмельницької обласної виборчої комісії її новий голова Костянтин Раац повідомив, що після тривалої звірки для деяких округів надрукували зайві бюлетені, а на деяких – навпаки спостерігається брак.

За його словами, невідповідність реєстру виборців та кількості бюлетенів, що була надрукована фірмою-виконавцем, сталась через помилку в роботі ОВК.

“Є певні відмінності від реальної кількості виборців, які надані реєстром виборців по округам до того, що було надруковано. У 14 окрузі кількість бюлетенів 1459, а потрібно було надрукувати 454. У 30 окрузі надрукували 125, а повинно бути 138. У 54 окрузі надруковано 127, а має бути 1132. У 66 окрузі надруковано 1935 замість 1030. У 66 окрузі надруковано 27, має бути 277. У 80 окрузі надруковано 2092, замість 1092. У 81 окрузі надруковано 159, а має бути 1159”, – повідомив новопризначений голова ОВК.

У деяких округах бюлетенів більше, у деяких менше. В тих округах де є надлишок, комісії проконтролюють наявність зайвих і, відповідно до закону, складуть акти.

Також на сьогоднішньому засіданні комісія вирішила укласти угоду з ТОВ “Поліграфіст-2”, аби підприємство додрукувало необхідну кількість бюлетенів.

Окрім того, зважаючи на скандальне усунення одіозної голови ОВК Наталії Кострубської, на засіданні ОВК одноголосно вирішили подати заяву в правоохоронні органи, аби ті надали правову оцінку її діяльності на посаді.

Юрист комісії має скласти заяви в обласну прокуратуру, обласне управління внутрішніх справ та СБУ. В заяві члени обласної комісії згадують декілька пунктів: порушення порядку зберігання фінансової документації ОВК, через що довелось ламати сейф; невідповідність замовлення бюлетенів по специфікації реєстру виборців та одноосібне прийняття головою комісії рішення про друк бюлетенів в конкретному підприємстві.

Також один з членів виборчої комісії заявив, що минулого четверга колишній голові ОВК Наталії Кострубській були передані канцтовари на суму 1200 грн. Серед всього іншого там було 12 пачок офісного паперу. Вчора, коли членам ОВК довелось відкривати сейф з документами, в кабінеті було лише дві пачки. Члени комісії впевнені, що п’ять тисяч листків за 4 дні ніяк не могли бути використані.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.