У Хмельницькому партія “За конкретні справи” забезпечує потенційних виборців будматеріалами

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували вивантаження будматеріалів від партії «За конкретні справи» у дворах хмельницьких багатоповерхівок і викликали правоохоронців.

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, 18 жовтня об 11.15 спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували вивантаження будівельних матеріалів у дворах будинків № 6 на Старокостянтинівському шосе та № 88 на проспекті Миру.

Чоловік, який керував процесом розвантаження, повідомив спостерігачам ОПОРИ, що будматеріали від партії «За конкретні справи». Підтвердили його слова і мешканці зазначених багатоповерхівок.  За їхніми словами, нещодавно вони зустрічалися з кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від цієї політичної сили Ігорем Барановим і під час зустрічі просили матеріали для ремонту.

Оскільки ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг, спостерігачі ОПОРИ викликали до «благодійників» міліцію.

Відтак керівника групи, що розвантажувала будматеріали, правоохоронці запросили до відділку для з’ясування усіх обставин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Тим і закінчилось. Ще нікого не посадили за підкуп виборців…

  2. Знущання над законами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.