Хмельницьке ЖКГ повторно відмінило торги на капремонт підпірної стінки р. Південний Буг

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради відмінило тендер на проведення капітального ремонту підпірної стінки р. Південний Буг зі сторони парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

На торги заявилося дві фірми: ТОВ “Будівельна виробнича компанія Універсалбуд” (Острог) з пропозицією 1,331 млн. грн і ТОВ “Ізяславтрансбуд” – 1,284 млн. грн. Натомість комітет з конкурсних торгів ухвалив рішення відхилити ці пропозиції, як такі, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

За інформацією замовника, ТОВ “Будівельна виробнича компанія Універсалбуд” не надало розрахунків витрат у відповідності до національного стандарту України ДСТУ-Н Б Д.1.1-3-2013.

ТОВ “Ізяславтрансбуд” не надало розрахунків загально-виробничих витрат (виходячи з структури будівельної організації) за попередній період та на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій. Також були претензії до складеного балансу та звіту про фінансові результати суб’єкта малого підприємсництва за І півріччя 2015 року.

Очікувана вартість закупівлі становила 1 млн. 290 тис. грн.

У документації конкурсних торгів сказано, що замовник розраховує від переможця-підрядника завершити роботи до 15 листопада цього року. Зокрема, підпірну стінку р. Південний Буг планується укріпити арматурними стяжками з додаванням бетону.

Також на місці оновленої підпірної стінки мають з’явитися 12 урн для сміття та 20 садженців плакучої іви.

Як писав НГП, наприкінці серпня цього року міське Управління ЖКГ не зуміло провести цей тендер через відсутність бажаючих підприємств-підряндинків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.