У Хмельницькому відбулася акція «Об’єднатися заради миру»

17 жовтня 2015р. Юрій Луценко, голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній раді відвідав Хмельниччину. Під час візиту Юрій Луценко зустрівся з мешканцями Кам’янець-Подільського, Красилова, Шепетівки, а у Хмельницькому долучився до акції «Об’єднатися заради миру».

Кожен охочий мав змогу особисто познайомитися із відомим політиком, запитати про наболіле і почути змістовну відповідь. Юрій Луценко зазначив: «Сьогодні від «БПП «Солідарність» залежить, чи встоять державні несучі опори. Хто і як завгодно може ставитися до Президента Петра Порошенка, але мусить поважати його як стержень держави. Хто і як завгодно може говорити сьогодні про помилки або досягнення нашої фракції, але мусить визнати: ми – провайдер українського інтересу в українському парламенті. Саме ми тримаємо риштування української держави. Потрібно голосувати за партію, яка дає стабільність і забезпечує реформи. І така партія є. Вона об’єднала в себе всі правоцентристські політичні сили, представлені в парламенті, і це «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

На заході в Хмельницькому були представлені представники команди БПП «Солідарність». До хмельничан звернулися Михайло Загородний, голова Хмельницької ОДА, лідер виборчого списку від партії БПП «Солідарність» у Хмельницьку обласну раду, Сергій Мельник, народний депутат України, лідер виборчого списку від партії БПП «Солідарність» у Хмельницьку міську раду, Сергій Мандзій, голова ГО «Сильне місто», кандидат на посаду міського Хмельницького голови.

У акції приймали участь «Мистецька подільська сотня», Валентина Степова, народна артистка України, Іван Ганзера, переможець проекта «Голос країни».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.