ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Смертність на Хмельниччині перевищує народжуванність. Смертність на Хмельниччині перевищує народжуванність. Органи державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох місяців зареєстровали 4572 повідомлень про смерть.

Водночас за цей період народилося 3807 немовлят. Заяви на одруження до РАЦСу подали 3 506 пари, на розлучення – 254.

На Хмельниччині майже дві тисячі учасників АТО отримали адресну допомогу. На це з обласного бюджету виділили 3 мільйони 706 тисяч гривень. Програма надання одноразової матеріальної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян передбачає виділення з бюджету області коштів і учасникам антитерористичної операції.

Щоб отримати одноразову грошову допомогу, учасник АТО повинен подати в соцзахист довідку про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта та ідентифікаційного номера.

У Хмельницькому виборча кампанія проходить досить відкрито і без провокацій. В мережі “Опора” зазначили, що відвертих зіткнень, напруги, провокацій не було. Однак вже є свого роду передвиборча благодійність. Кандидати встановлюють лавки, дитячі майданчики, проводить сільськогосподарські ярмарки, розважальні заходи. Помітно, що дуже низькою є активність вуличних зустрічей з виборцями. А на зустрічі з деякими кандидатами взагалі приходить дві-три людини. Через те, що люди не знають або погано знають кандидатів, питання явки на виборчі дільниці залишається в підвішаному стані.

Загалом, експерти називають виборчу кампанію доволі відкритою, адже спостерігачі без проблем отримують необхідну інформацію. От лише в одній з виборчих комісій Кам’янця- Подільського, говорить Андрій Попик, не хотіли реєструвати деякі партії. Проблему вирішили у суді. Швидко вдалося владнати і питання доступу для спостерігачів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.