Опора: директор комунальної друкарні звинувачує Кам’янець-Подільську районну комісію у грубому порушенні законодавства

Директор КП «Кам’янець-Подільська міська друкарня» В. П. Єрменчук 12 жовтня звернувся з листом до начальника Кам’янець-Подільського міського відділу СБУ та прокурора Кам’янець-Подільського району.

Про це повідомляє сайт ГМ “Опора”.

У листі він повідомляє, що Кам’янець-Подільська районна виборча комісія розпочала виготовлення виборчих бюлетенів, «при цьому, порушуючи Закон України «Про місцеві вибори», а саме ст. 74 ч. 2, ігноруючи РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку виготовлення виборчих бюлетенів…» Крім того, керівник друкарні просить відповісти, чому РВК, «грубо порушуючи Закон України «Про місцеві вибори», стає на шлях підриву демократичних завоювань Революції гідності і Майдана».

images-Vybory15-Khmelnychchyna._Dyrektor_komunalnoyi_drukarni_zvynuvachuye_Kamyanets-Podilsku_RVK_u_hrubomu_porushenni_zakonodavstva_14.10.2015_1-500x833

images-Vybory15-Khmelnychchyna._Dyrektor_komunalnoyi_drukarni_zvynuvachuye_Kamyanets-Podilsku_RVK_u_hrubomu_porushenni_zakonodavstva_14.10.2015_2-500x300

На думку керівника друкарні, підприємство, якому ТВК надала право друкувати бюлетені, не володіє «необхідною технічною документацією, кількістю фахівців, що мають відповідну фахову освіту або досвід такої роботи, а також технологіями захисту документів від підробки».

Як з’ясувала кореспондентка «Точки ОПОРИ», Кам’янець-Подільська районна виборча комісія постановила: «для друкування бюлетенів визначити поліграфічне підприємство «Фізична особа приватний підприємець Сисин Оксана Володимирівна».

images-Vybory15-Khmelnychchyna._Dyrektor_komunalnoyi_drukarni_zvynuvachuye_Kamyanets-Podilsku_RVK_u_hrubomu_porushenni_zakonodavstva_14.10.2015_3-500x833

Оскільки 14 жовтня отримати офіційний коментар від представників СБУ і прокуратури не вдалося, ОПОРА має намір дізнатися, як вони будуть реагувати на лист В. П. Єрменчука, уже найближчим часом.

З огляду на ситуацію, що склалася, Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що відповідно до ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія на підставі договору, укладеного між нею і поліграфічним підприємством, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.