До Дня захисника України кам’янець-подільські депутати роздали нагороди учасникам АТО

Сьогодні під час останньої сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати відзначили учасників Антитерористичної операції. Так, “за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територільної цілісності України, вірність присязі присвоїли звання “Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського” загиблим учасникам АТО: Гордійчуку Миколі, Журавленку Андрію, Коношенко Руслану, Лізвінському Валерію, Луньову Олександру, Мелимуці Сергію, Наглюку Роману, Стрельчуку Павлу, Флерку Миколі та Аркадію Чухнову.

Також відзнакою міської ради “Честь і шана” нагородили двадцятьох поранених бійців східного фронту.

Передали депутати на рахунок громадської організації “Учасників АТО” 2 тисячі 511 євро отриманих від Ліванської краєвої думи (Латвійська республіка). Кошти передбачені для підтримки солдатів та їх сімей.

Звернулась міська рада до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра з проханням врегулювати на законодавчому рівні питання надання земельних ділянок учасникам АТО. Депутати пропонують ухвалити зміни, щоб учасникам АТО ділянки надавались в порядку першочерговості по відношенню до інших категорій громадян. Також депутатський корпус вирішив вкотре попросити перших осіб держави посприяти у передачі в комунальну власність частину земель Міноборони. В обгрунтуванні вказано, що завдяки цим землям “буде реалізовано право учасників АТО на безоплатну приватизацію земельних ділянок”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.