На Хмельниччині несумлінну орендарку зобов’язано повернути державі землі вартістю 1,3 млн гривень

Судом повністю задоволено позов прокуратури Віньковецького району в інтересах держави в особі Головного управління Держземагентства в Хмельницькій області до місцевої жительки та районного управління юстиції про розірвання договорів оренди земельних ділянок площею 111 га та скасування державної реєстрації права їх оренди.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, у 2014 році між районним відділом Держземагентства та цією громадянкою було укладено три договори оренди зазначених земель на території Женишковецької сільської ради для подальшого ведення нею фермерського господарства. Надалі райуправлінням юстиції за вказаними угодами зареєстровано право користування цими земельними ділянками, нормативна оцінка яких становить більше 1,3 млн гривень.

Однак з’ясувалось, що орендарка за два роки так і не сплатила жодної гривні орендної плати, а землю взагалі не використовувала, чим порушила договірні зобов’язання. Це й стало підставою для розірвання відповідних договорів, скасування реєстрації права оренди 111 га сільгоспземель та повернення їх у власність держави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.