У Хмельницькому кандидати від партії “ПОРУЧ” запрошують на безкоштовне медичне обстеження дітей до 18 років

Під час зустрічі з виборцями кандидат у депутати міської ради від партії «ПОРУЧ» розповсюджував оголошення про безкоштовне медичне обстеження для дітей до 18-ти років, яке проводить інший кандидат від цієї політичної сили.

11 жовтня спостерігач ОПОРИ побував на зустріч з виборцями Олега Сковороднікова, кандидата у депутати міської ради (округ №34), висуванця партії «ПОРУЧ».

Увагу спостерігача привернуло повідомлення, яке помічниці кандидата роздавали присутнім разом з друкованими агітаційними матеріалами.

images-Vybory15-PORUCH_medobstezhennya-700x525

Відповідно до тексту повідомлення з 10 до 17 жовтня дітей віком до 18-ти років запрошують на «безкоштовне обстеження та діагностику захворювань опорно-рухового апарату». Прийом проводить Оксана Борисова, лікар 1 категорії за спеціальністю дитяча травматологія-ортопедія.

Під час зустрічі Олег Сковородніков наголосив, що Оксана Борисова також є кандидатом у депутати від партії «ПОРУЧ».

Додамо, що балотується пані Оксана на окрузі № 40 (мікрорайон Ракове), де спостерігачі ОПОРИ зафіксували оголошення аналогічного змісту.

Кореспондент «Точки ОПОРИ» поцікавився у Олега Сковороднікова, чи не вважає той, що безкоштовне обстеження – це одна з форм непрямого підкупу виборців. У відповідь кандидат зазначив:

– Наші юристи казали, що тут все законно. Я ж не прийшов з лавочкою чи банкою фарби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.