Хмельницькі комунальники, які прикупили дороге обладнання, програли дорожні тендери фірмі Лабазюка

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами двох тендерів уклало угоду з приватним підприємством “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) на ремонт вулиць у Хмельницькому загальною вартістю 2,6 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Аграрники мають провести капітальний ремонт провулку Панаса Мирного (1,1 млн. грн) і капітально відремонтувати вул. Качинського (ІІ черга) – 1,5 млн. грн.

Всі робити слід завершити до грудня цього року.

Єдиним конкурентом на двох торгах виступило Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, пропозиції якого були дещо вищими, ніж переможця.

Як відомо, це КП на початку жовтня закупило на 7 млн. грн мезанізмів для проведення дорожних робіт.

Довідка НГП. Засновниками фірми «Аграрна компанія 2004», зареєстрованої у Волочиську, є ТОВ «Група компаній «Вітагро», якою володіє виходець з Хмельниччини, народний депутат Сергій Лабазюк, і ТОВ «Інвестиційна компанія «Вітагро», заведена на Сергія Лабазюка і згадане ТОВ «Група компаній «Вітагро».

У Верховній Раді Лабазюк є членом депутатської групи «Воля народу».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Який тендер? Комунальне підприємство створено на кошт громади для утримання доріг, які обслуговують громаду і тільки вони повинні по собівартості робіт утримувати вулиці, провулки,площі і т.д. Для цього громада і придбала дороге обладнання, ніяких судів, а рішення громади і нехай терміново розпочинають ремонтувати, а громадська рада при виконкомі ХМР березня на контроль кошторис і якість робіт.

  2. Це передвиборчий піар, цю практику потрібно знищити!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.