Порошенка просять посприяти з будівництвом сміттєпереробного заводу у Хмельницькому

Президента Петра Порошенка просять посприяти з будівництвом сміттєпереробного заводу у Хмельницькому.

Такий текст електронної петиції з’явився на сайті глави держави.

Ініціатор петиції Сергій Мoрголя пояснює, що понад 20 років Хмельницький потерпає від смороду сміттєзвалища, що знаходиться в межах міста.

Фото "Є"

Фото “Є”

“На кожних виборах ми чуємо одну і ту ж обіцянку від кандидатів про те, що сміттєпереробний завод буде побудовано, але все стоїть на місті. А в мерське крісло вже влазить не перша людина завдякий цій обіцянці. Гора з сміття висотою як 10 поверховий будинок росте і далі отруюючи жителів міста”, – зазначив він.

На вечір 10 жовтня під елетронною петицією підписалося 133 особи. У небайдужих є ще 90 днів, щоб зібрати 25 тисяч підписів. Це дасть підстави Президенту відреагувати на проблему хмельничан.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Сам Хмельницький утилізацію сміття не потягне. І для того, щоб президент щось вирішував, петиція добре, але її недостатньо. А от будувати сміттєпереробне підприємство, наприклад, на 2 міста з сусідньою “президентською” Вінницею набагато більш реально. Тому з практичної точки зору варто і Хмельницький на найближчий час приєднати до “президентських” міст. Для цього вже маємо нардепа від БПП Сергія Мельника, наступний крок – міський голова, якого підтримують Сергій Мельник і БПП – цпе Сергій Мандзій. Все це разом дає підстави для першочергового забезпечення потреб міста Хмельницького, у тому числі й сміттєпереробки.

 2. Сам Хмельницький утилізацію сміття не потягне. То ми просимо пана Президента України виришіти питання щодо будівництва сміттєпереробоного заводу.

 3. потягне якщо влада на місцях тобто наша місцева влада..та майбутня новообррана дбала про розвиток міста а не про забудови багатоповерхівок які вже нікому не потрібні, а залучила до цього стратегічного питання закородонні інвестиції й щоб вони дали можливість місту бути:
  1. енерго та тепло-незалежним( шоб завод виробляв альтернативну енергію для опалення котелен та будинків)
  2. екологічно безпечним
  3. економічно-вигідним для міста та району( робочі місці та відрахування в бюджет)

  а не відкати та чисто меркантильних недозрілих “мєстєчкових” політиків які думають лишень про себе, які не мають маштабного мислення рівня державного менеджменту.

 4. Замість займатися політичною істерикою, подумайте тверезо. Кожен проголосує за того міського голову, залежно від того, що хоче в Хмельницькому далі.
  Той, хто хоче, щоб хмельницький міський голова замість своєї роботи влаштовував мітинги та їздив у Київ очолювати протестні акції під парламентом – проголосує за Симчишина.
  Той, хто хоче, щоб пенсіонери були задоволені листівкою від міського голови на кожне свято, а перед виборами пакетом гречки, а в решту часу міський голова-пенсіонер лікував свій артрит та цирроз – проголосує за Лукашука.
  Той, хто хоче, щоб міський голова і далі хапав земельні ділянки, забудовував зелені зони, воював з підприємцями заради місцевої партійної купки – проголосує за “вічно тимчасового виконуючого обов’язки” Чернилевського.
  Той, хто хоче, щоб Хмельницький реально підсилювався і розвивався – проголосує за команду Мандзій-Мельник.
  За Мельника вже проголосувала більшість виборців, і не один раз. Мельник радит голосуати за Мандзія.
  До речі, фінансування утилізації сміттєзвалища він же і реально лоббіює.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.