Апеляційний суд визнав факт фальшування документа представниками Опозиційного блоку на Чемеровеччині

Чемеровецька міська виборча комісія домоглася скасування рішення Хмельницького окружного адміністративного суду у апеляційній інстанції.

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, Чемеровецька МВК звинуватила місцеву організацію партії «Опозиційний блок» у фальшуванні документів, які партійці надали до адміністративного суду. Саме сфальшована довідка, зазначав голова ТВК Олексій Марків, стала причиною того, що введений в оману суд зобов’язав комісію прийняти документи для реєстрації кандидатів від Опозиційного блоку.

Тож із відповідною заявою комісія звернулася до правоохоронних органів і СБУ, а також подала позов до Вінницького апеляційного адміністративного суду. 10 жовтня справу розглянули. На засіданні був присутній голова ТВК, а опоненти не з’явились.

Апеляційний суд постановив скасувати рішення Хмельницького окружного адміністративного суду. Крім того, було визнано факт фальшування документа і неправдиві свідчення.

Тепер справа за правоохоронними органами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.