ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Суд відмовив поновити на посаді колишнього комерційного директора театру Старицького. Апеляційний суд Хмельницької області відмовив у поновленні на посаду Світлані Очеретній, яка працювала у театрі 17 років, та зобов’язав адміністрацію виплатити позивачці 989 гривень за час вимушеного прогулу.

За словами головного інспектора відділу кадрів театру Старицького Інни Наконечної, керівництво подало запит в університет, де нібито навчалась Світлана Очеретна, але отримало відповідь, що такої студентки у них було. У неї була лише середня технічна освіта бухгалтера, тому навіть працюючи на посаді комерційного директора, вона не мала потрібної кваліфікації управлінця, кажуть театральники.

У Кам’янці-Подільському створили найменше графіті в Україні. Тепер сантиметровий колібрі прикрашає будівлю на вулиці Лесі Українки. Автором жовтої пташки стала художниця з Києва Анна Звягінцева. Дівчина дуже надихнулася ідеєю створення маленьких графіті. Тепер вона планує підготувати близько 20 подібних малюнків в столиці України.

На Хмельниччині вилучено понад 4 тонни фальсифікованої горілки та спирту. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.