Впродовж Днів сталої енергії у Хмельницькому здали 712 відпрацьованих ламп

Впродовж 25-28 вересня в чотирьох різних точках Хмельницького діяли пункти прийому відпрацьованих батарейок, перегорівших енергозберігаючих ламп та ртутних термометрів. За цей час хмельничани принесли 85 кілограм батарейок, 712 ламп та 28 термометрів.

Загалом, у відділі енергозбереження та інвестиційної політики вказали на великий інтерес хмельничан до можливості безкоштовно утилізувати такі відходи.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

У подальшому всі зібрані елементи будуть передані спеціалізованим підприємствам, які мають відповідні ліцензії на переробку. Як повідомила заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка, договори ще не укладені.

“Після Днів сталої енергії люди продовжують доносити нам і батарейки і лампи. Вже назбиралось шість термометрів. То ми почекаємо, коли ця хвиля завершиться і тоді укладемо договір. Важливо, щоб підприємство подало підтвердження того, що воно дійсно переробляє та утилізує, а не просто десь викидає”, – розповіла НГП Інна Куцка.

Минулої весни відпрацьовані батарейки приймали на утилізацію  по 10 грн\кг, а перегорівші енергозберігаючі лампи по 4,90 грн\штука. Яка ціна буде зараз, ще не відомо. Наразі всі зібрані елементи взяла на зберігання фірма “СП-Еконіка”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.