Фестиваль “Республіка” відзначився у Хмельницькому новим графіті на багатоповерхівці

У рамках Днів сталої енергії у Хмельницькому на фасаді п’ятиповерхівки у центрі з’явилось величезне графіті.

Малюнок створював вже відомий у місті художник Михайло Коробков. На муралі зображено велосипедиста та водяні млини, що загалом пропагують використання відновлюваних джерел енергії.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

За словами Андрія Зоіна, що курував цей проект, малюнок – наслідування робіт Моріса Ешера, голландського гоафіка, що творив на початку ХХ століття. Складний тривимірний об’єкт на малюнку можна довго роздивлятись, щоразу знаходячи на ньому щось нове.

Роботи над малюнком тривали близько трьох тижнів.

Загалом, Зоін наголосив на великій увазі хмельничан до малюнку. Багато хто запитував що, це буде і взагалі цікавився процесом. Оскільки графіті знаходиться на одній з головних артерій міста, за адресою вул. Свободи, 30, щодня повз проходить дуже велика кількість людей. Навіть незавершене графіті вже неодноразово потрапило в об’єктиви фотографів-аматорів в соцмережі інстаграм.

Також цікаво те, що малюнок створили на вже утепленій стіні. Це доводить актуальність і необхідність проведення Днів сталої енергії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.