Хмельницький суд відібрав у пов’язаних київських фірм майновий комплекс, які його за безцінь купили, а потім відчужили

За черговим позовом прокуратури Хмельницької області рішенням господарського суду області визнано недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства „Облпаливо” площею 285 кв. м, майданчиків та під’їзної залізничної колії з естакадою загальною площею майже 3600 кв. м, та зобов’язано повернути це майно Хмельницькій обласній раді.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Вказаний майновий комплекс паливного складу вартістю 652 тис. грн у 2012 році було незаконно продано одному з київських заводів, а той у подальшому відчужив майно іншому столичному підприємству.

Прокуратурою в суді доведено, що укладання договору купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу КП „Облпаливо” проведено на аукціоні з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення обласної ради.

Зазначене стало підставою для пред’явлення прокуратурою позову, який рішенням суду задоволено, а незаконно реалізований паливний склад комунального підприємства підлягає поверненню у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Раніше, за аналогічним позовом прокуратури Хмельницької області, судом визнано недійсними окремий пункт рішення обласної ради про включення 523 кв. м будівель та під’їзних майданчиків цілісного майнового комплексу паливного складу КП «Облпаливо» в Ізяславському районі до переліку об’єктів, які підлягають викупу, та договір купівлі – продажу цього майна.

Довідка НГП. Перший покупцем майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства „Облпаливо” виступило ТОВ «Київський машинобудівний завод».

Власником  ТОВ «Київський машинобудівний завод» є Олексій Садик, підприємство якого, за даними сайту “Наші гроші”, у 2008-2012 р.р. виграло тендерів на 47,49 млн грн. Окрім того, Садику належить ТОВ «Виробниче об’єднання «КМЗ» (Київ).

Інший власник майнового комплексу, який отримав його від «Київського машинобудівного заводу» шляхом відчуження, є ТОВ “Виробничий комплекс “Пульсар” (Київ), прописане за столичною адресою: вул. Академіка Туполєва, 17 Ж. Засновником і директором зазначається Руслан Кльова.

Також Кльова є діючим директором київського «Виробничого об’єднання «КМЗ», яке належить Олексію Садику з «Київського машинобудівного заводу». До того ж адреса «Виробничого об’єднання «КМЗ» ідентична прописці ТОВ “Виробничий комплекс “Пульсар”, яке отримало майновий комлекс паливного складу комунального підприємства „Облпаливо” з Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.