Майбутнім депутатам та меру пропонують пообіцяти бути енергоефективними

Учасникам передвиборчих перегонів пропонують підписати меморандум про енергонезалежність Хмельницького. Учасники міжнародного проекту ЕСКОМ, що у нашому місті представляє “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”, розробили текст меморандуму про енергонезалежність.

Згідно з цим документом кандидати-підписанти зобов’язуються сприяти прийняттю та реалізації “Плану дій сталого енергетичного розвитку Хмельницького”.

Як зазначила завідуюча відділом енергозбереження та інвестиційної політики хмельницької міської ради Наталія Плеканець, цей документ охоплює всі сфери життя міста Хмельницького: тепло та водопостачання, транспорт, освітлення та передбачає план раціонального використання ресурсів.

При правильному виконанні Плану дій сталого енергетичного розвитку у Хмельницькому суттєво зменшиться викид СО2, а значить жити у ньому стане комфортніше. План складено за сприяння американських фахівців. За її словами, це скоріше технічний документ з великою кількістю ґрунтовних обрахунків, аніж популістський.

За виконанням умов меморандуму майбутніми депутатами стежитимуть представники “Хмельницького молодіжного клубу розвитку”.

Водночас заступник міського голови Ольга Мярковська зазначила, що іншого вибору у міста немає: прагнення до енергоефективності і раціонального використання ресурсів – це єдиний шлях, яким може піти сучасне місто Хмельницький.

Підписати меморандум запрошуються кандидати на посаду міського голови та партії, що балотуються в міську раду. Підписання відбудеться 15 жовтня, в бізнес-центрі “Альянс” на 8 поверсі об 11:00.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.