В Кам’янці-Подільському таки зареєстрували 29 кандидатів в депутати від ВО “Батьківщина”

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія сьогодні зареструвала 29 кандидатів в депутати до міської ради та кандидата на посаду міського голови від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

Всі вони з 14:30 до 17:00 мали змогу внести додаткові відомості в автобіографії, ще 6 кандидатів зі списку “біло-сердечних”вчасно не з’явились і не виправили допущені недоліки.

Ще 2 осіб з раніше заявлених 37 в списку ВО “Батьківщина” відмовились оскаржувати постанову про відмову в реєстрації у  суді і їх відповідно не реєстрували.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Також ТВК зареєструвала двох кандидатів від партії “За конкретні справи”, включаючи екс-керуючого справами міської ради Валентину Стельмах.

А ось “Українську партію честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю” до виборів не допустили. Нагадаємо, що представнику партії дали час до 18:00, щоб усунути недоліки. Проте, ані начальник міськрайонного управління юстиції, ані приватні нотаріуси не взяли на себе відповідальність, щоб завірити документ про реєстрацію міського осередку партії (в документі поданій до ТВК, легітимність осередку підтверджувалась лише печаткою міської організації, хоча це не передбачено Законом).

Провели члени окружкому також повторне жеребкування. Тож у виборчому бюлетені послідовність партій виглядатиме так: 1 номер – “Опозиційний блок”, далі-“Блок Петра Порошенка “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Народна партія”, ВО “Свобода”, “Рідне місто”, Українське об’єднання патріотів “УКРОП”, “Наш край”, “Громадський рух “Народний контроль”, замикає першу десятку “Радикальна партія Олега Ляшка”. 11 номер – “Відродження”, 12 – “Нова держава”, 13 – “За конкретні справи” і останньою буде в бюлетені “Аграрна партія України”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.