У Хмельницьому з’явився консолідований Центр допомоги учасникам АТО

З 9 жовтня у Хмельницькому почне працювати Центр допомоги учасникам АТО. До його складу увійшло 12 осіб, що вже давно займаються волонтерською діяльністю або ж самі є демобілізованими бійцями АТО.

Як повідомив під час прес-конференції голова ОДА Михайло Загородний, першочерговим завданням Центру буде ефективне інформування та консультування щодо всіх питань, які виникатимуть в учасників АТО або членів їх сімей. Вже 9 жовтня почне працювати колл-центр, де можна буде отримати вичерпну інформацію про все, що стосується допомоги бійцям АТО.

Михайло Загородний зазначив, що до центру можуть звертатись не тільки самі військові, але й члени їх сімей та сім’ї загиблих.

“Створення Центру – це не панацея. Але це узагальнення всього досвіду, що волонтери встигли набути за час своєї роботи. Таким чином ми сподіваємось зробити ще один крок до якісної допомоги, що буде спрямована на результат”, – підкреслив голова обласної державної адміністрації.

Питання фінансування Центру допомоги учасникам АТО наразі залишається відкритим. Сьогодні його очолює волонтер Олександр Білик, який і взяв на себе початкове матріальне забезпечення. Впродовж місяця в адміністрації знайдуть інше джерело фінансування.

Центр допомоги учасникам АТО буде розташовано за адресою: м. Хмельницький, вул.Свободи, 70 на першому поверсі. Номер гарячої лінії: 0-800-050-88-99.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.