В Кам’янці “Батьківщині” таки дозволити “підкорегувати” автобіографії

Зараз під час засідання Кам’янець-Подільської ТВК члени комісії після рішення Вінницького апеляційного суду таки дозволили ВО “Батьківщині”, “Українській партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю” та двом “герегівцям” внести додаткові відомості у вже подані автобіографії.

Нагадаємо, що Вінницький апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі і зобов’язав ТВК повторно розглянути документи вищевказаних осіб.

Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію Олега Підскоцького і надали час до 17:00, щоб кандидати в депутати та на посаду міського голови дописали в кінці автобіографій “на виконання рішення Хмельницького окружного апеляційного суду вношу відомості зазначені в ст.38 Закону до автобіографії”. На зворотньому боці аркушу майбутні кандидати дописувала необхідну інформацію.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Стосовно партії “Честі…”, їм запропонували до 6 вечора запросити нотаріуса чи начальника міськрайонного управління юстиції, щоб він завірив їхні документи.

Станом на 15:30 члени комісії ще не визначились, що робитимуть з тими, хто не зможе прийти до 18:00. Наразі правки вносять ті, хто прийшов.

О 18 годині заплановане наступне засідання МВК, де ці документи будуть повторно розглядатись та у разі належного оформлення реєструватимуть. Також члени окружкому повинні повторно провести нове жеребкування та визначити порядок розташування партій у виборчому бюлетені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.