Під час представлення голови Старосинявської РДА активіст обілляв водою першого зама губернатора

Проти нового голови Старосинявської райдержадміністрації виступили кілька десятків громадських активістів. Кажуть, Ігор Русий – представник колишньої влади, а тому не достойний обіймати посаду керівника району.

Про це повідомляє “Поділля-Центр”.

«Ця людина за часів Януковича була активним, наголошую на цьому слові, активним діячем Партії регіонів. Людина з такими переконаннями в цей час не може обіймати посаду голови Старосинявської адміністрації. Тим більше, що депутати районної ради йому, як депутату Старосинявської районної ради в присутності громадськості закидали такі речі як хабарництво», – сказав  голова Старосинявського районного молодіжного товариства «Патріот України» Юрій Кравчук.

Розпорядження зачитали, а от привітати новоспеченого керманича не встигли, бо привітання потонули у криках обурення. Поки лунали взаємні звинувачення та образи, міліція намагалася вгамувати пристрасті. Попри суспільну напругу і погрози, посадовці запевняють: Ігор Русий працюватиме на посаді.

Сам же винуватець протистояння заявив: у Партії регіонів ніколи не перебував, а всі звинувачення в корупції та зловживаннях назвав плітками.

Суперечки точилися і між присутніми в залі, адже думки розділилися. Одні пояснювали, що хотіли би ближче познайомитися з новопризначеним головою, послухати, «що ця людина зробила в Пасічній, яка вона…» Другі стверджували, що Ігор Русий – гарний керівник, який дійсно може щось зробити і навести лад у районі.

Протистояння продовжилося і в кабінеті новопризначеного голови району. Тут активісти не дозволили Ігорю Русому зайняти робоче крісло.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.