Хмельницький ортопедичний завод таки вдалось зберегти

Рік тому Хмельницький протезний завод ледь не пережив свого закриття. Його хотіли приєднати та перетворити на філію казенного протезно-ортопедичного підприємства у Вінниці. Таке рішення прийняло Міністерство соціальної політики України. Яке й визвало шквал обурення та протестів серед інвалідів та персоналу Хмельницького заводу.
Люди не розуміли, чому підприємство вирішили закрити саме тоді, коли воно так потрібне. Адже на сході країни, чи не щодня, військові отримують важкі поранення кінцівок. Більшість з яких потребують якісного протезування.
Хмельницький державний протезний завод є одним із найкращих в Україні. До того ж його можна назвати центром на заході країни по реабілітації дітей з порушенням опорно-рухової системи. Лише минулого року тут реабілітувалося майже 700 діток. Державне протезування отримують й воїни, які повертаються з АТО.
Зберегти підприємство  успішним та державним таки змоги. Оксана Борисова розповіла, як важко було відстоювати командну позицію. Уміння доводити все до бажаної цілі й привело очільницю до політичної партії «Поруч». Аграрії, освітяни, підприємці, медики – це люди, які об’єднавшись готові змінювати на краще кожну галузь нашої області.
Більше повноважень, відповідальності та більше грошей у міськбюджеті. Децентралізація та об’єднання територіальних громад надасть можливість депутатам на місцевому рівні покращити роботу та розвиток Хмельниччини.
Саме з молодою командою політичної партії «Поруч» та її лідером – Сергієм Лабазюком йде змінювати на краще наше місто Оксана Борисова.
Команда однодумців народного депутата готова до активної роботи. Головне – вивести наше край на новий рівень кращого життя.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.