До місцевих рад Хмельниччини колишні комуністи замаскувалися від партії “Нова держава”

Попри мін’юстівську заборону комуністам брати участь у місцевих виборах-2015 (не відповідають вимогам частини 2 статті 3 закону “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного тоталітарного режимів в Україні й заборону пропаганди їхньої символіки”) вони таки знайшли вихід.

Принаймні, у Хмельницькій області деякі екс-представники КПУ висунулися від політичної партії “Нова держава”. Один із них Дмитро Мельник не приховав від виборчої комісії факту, що працює секретарем в Апараті ЦК КПУ. До речі, на позачергових виборах до парламенту у 2014 року пан Мельник балотувався у 187 окрузі і на той час рахувався діючим членом Комуністичної партії України.

11

Також серед кандидатів до Хмельницької облради від “Нової держави” вдалося ідентифікувати двох колишніх помічників нардепа від КПУ Ольги Борити. Це -Віктор Войтова і Ольга Шаршонь.

Загалом, до Хмельницької обласної і міської рад партія “Нова держава” висунула одну з найменших кількість кандидатів у депутати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.