У Красилові на реконструкцію старого корпусу дитсадка витратять 5,5 млн. грн, щоб створити шість робочих місць

Дошкільний навчальний заклад №1 “Веселка” Красилівської міської ради за результатами тендера 29 вересня уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Поділля Рембуд» (Хмельницький) на реконструкцію старого корпусу цього дистадка (вул. Грушевського, 55) загальною вартістю 5 млн. 497 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця року планується провести реконструції недіючого приміщення дитсадка та зовнішніх мереж. Крім цього, в дошкільний заклад буде закуплено обладнання і предмети довгострокового користування.

На цей тендер подалося ще 4 фірми. Комітет з конкурсних торгів відсіяв ТОВ «Красиліврембуд» з пропозицією 5,7 млн. грн і ТОВ «Гідробудінвест» (Київ) – 4,9 млн. грн через не відповідність кваліфікаційним критеріям.

Фактичним конкурентом «Поділля Рембуд» було ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» (Хмельницький) з пропозицією 5,536 млн. грн. Між іншим, ці фірми останнім часом частенько разом беруть участь у тендерах.

За даними сайту державного Фонду регіонального розвитку, реалізація реконструкції дитсадка у Красилові дасть можливість збільшити охоплення якісною дошкільною освітою до 100 дітей раннього віку і створити 6 додаткових робочих місць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.