На Хмельниччині завершується огляд збереженості документів архівного фонду

Державним архівом Хмельницької області та Управлінням культури, національностей, релігій та туризму ОДА рік тому було оголошено обласний огляд на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду( НАФ) та стану діловодства в установах і закладах культури Хмельниччини.

Огляд , що стартував із 10 жовтня 2014 року, завершиться 1 листопада 2015 року. Його   мета – покращення стану діловодства та організації архівної справи з упорядкування, експертизи цінності, виявлення унікальних документів музеїв і бібліотек, складанню описів справ, попередженню втрат, або безпідставному знищенню документів Національного архівного фонду України.

Очолюють обласну оглядову комісію  Віктор Байдич – директор Державного архіву Хмельницької області та Ірина Трунова  – начальник управління культури, національностей, релігії та туризму Хмельницької облдержадміністрації,.

Для виконання завдань комісії надано право вимагати від відповідальних за архівну справу і діловодство в установах (закладах) індивідуальні інструкції з діловодства, ступінь впровадження ДСТУ 4163-2003 при оформленні реквізитів службових документів (наказів, протоколів, листів тощо), впровадження технологій електронного діловодства та електронних документів, організацію контролю за виконанням документів, стан впровадження спеціальних видів діловодства, організацію роботи з документами в діловодстві в т.ч. відомчого контролю, ознайомитись зі складом документів експертної комісії установ та закладів культури області.

За період роботи члени організаційної комісії проведення огляду відвідали установи та заклади культури Старокостянтинівського, Віньковецького, Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького,  Красилівського, Білогірського, Волочиського, Летичівського районів, міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського. Проведено 12 навчальних семінарів для відповідальних за діловодство та архівну справу в установах та закладах культури.

Детальніше підсумки огляду будуть оголошені на спільному засіданні колегії Держархіву області та Управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації у листопаді 2015 року, повідомляє Державний архiв Хмельницької областi.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.