Партія “Конкретних справ” виграла суд і тепер чекає, коли ТВК зареєструє її на вибори до облради

Хмельницький окружний адміністративний суд 4 жовтня зобов’язав Хмельницьку обласну виборчу комісію повернутись до розгляду заяви на реєстрацію партії “Конкретних справ” в Хмельницьку обласну раду.

Нагадаємо, що раніше комісія відмовила у реєстрації партії, оскільки була подана лише ксерокопія рішення вищого керівного органу партії про участь її місцевих організацій у місцевих виборах. Замість засвідченої копії з підписом керівника і печаткою партії була подана лише ксерокопія.

Проте партійці подали справу в суд, який зобов’язав обласну виборчу комісію повернутись до розгляду заяви.

Тепер комісія має визначитись зі своїми подальшими діями: подавати апеляційну скаргу або ж скликати засідання. Голова хмельницької обласної виборчої комісії Наталія Кострубська повідомила НГП, що зараз вони збирають думки членів комісії. Ближче до вечора понеділка буде відомо, якими будуть подальші дії.

“На мою думку, краще зареєструвати цю партію і продовжити працювати. У нас є календарний план роботи, а ця ситуація його пригальмовує”, – заявила голова обласної виборчої комісії Наталія Кострубська.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.