Депутат Кам’янець-Подільської міськради назвав членів ТВК “ляльками в руках ляльководів”

Сьогодні під стінами Кам’янець-Подільської міської ради близько півсотні прихильників ВО “Свобода” вимагали зареєструвати в міській виборчій комісії списки кандидатів в депутати та на посаду міського голови від знятих напередодні представників “Свободи” і “Батьківщини”.

Учасники акції підтримали резолюцію, де вимагали негайно скликати засідання ТВК та зареєструвати всіх кандидатів. Просили також депутатів міськради дати належну оцінку діям комісії. Не поскупились “свободівці” та “біло-сердечні” на критику на адресу членів комісії.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Так, голова депутатської групи ВО “Свобода” в міській раді Юрій Яриновський назвав членів МВК “ляльками в руках ляльководів та п’ятою колоною” і нагадав про вибори 2010 року. “Проїхався” свободівець і по міському голові Михайлу Сімашкевичу. На що той лише запитав: “Хлопати вже можна?”

Назвав дії міської комісії репресіями проти своєї політсили і голова фракції ВО “Батьківщина” в міській раді Олександр Жильчук.

“Ми не думали, що жити по-новому будемо так”, – дивувався депутат.

Щоправда, висловлювати свою думку, щодо зняття з виборчого процесу вищевказаних політсил, більше ніхто з депутатів не захотів.

Ближче до обіду висловити своє бачення, щодо цих подій має і сама Кам’янець-Подільська міська виборча комісія на спеціальному брифінгу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.