Реконструкція вулиці в Славуті буде золотою для бюджету – майже 23 млн. грн

Славутський міськвиконком 28 вересня за результатами тендара уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрбудреммонтаж інжиніринг» (Рівне) на реконструкцію вулиці Ярослава Мудрого у Славуті.

Загальна вартість угоди становить 22 млн. 969 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Всі роботи мають бути завершені у 2017 році. Фінансує – міський бюджет.

Загалом, участь у торгах взяли 5 учасників. Трьох з них Комунальне підприємство «Славутське ЖКО», ПП «МВМ-13» (Шепетівський район) і ВКФ «Урарту» (Житомирська область) комітет з конкурсних торгів відхилив, побачивши у їхніх поданих пропозиціях не відповідність вимогам тендерної документації.

Зокрема, в пакеті документів КП «Славутське ЖКО» подано фінансову звітність за І квартал 2015 року, а не за І півріччя 2015 року; в пакеті документів ПП «МВМ-13» не подано копії діючої ліцензії на провадження відповідного виду діяльності (або довідки довільної форми, якщо такий документ не передбачений для Учасника чинним законодавством); в пакеті документів ВКФ «Урарту» відсутні оригінал або копія Витягу з ЄДР, копія витягу з Реєстру платників ПДВ / єдиного податку, надана статистична фінансова звітність не завірена відділом (управлінням) статистики та інші.

Таким чином, змагалися на тендері дві рівненські фірми ПП «Вестінвестбуд» і ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг», які, до речі, прописані за однією ж адресою.

tender

Згідно з річним планом закупівель на 2015 рік Славутської міської ради, на реконструкцію вулиці Ярослава Мудрого у Славуті передбачалося 23 млн. 110 тис. грн.

За даними сайту “Наші гроші”, власником фірми «Укрбудреммонтаж інжиніринг» до серпня 2011 року був Гордій Гордійчук – працівник управління освіти і науки Рівненської ОДА, племінник заступниці мера Рівного Галини Кульчинської. У 2012 році власником фірми став Вадим Сак з Луцька, на нього ж переоформили й іншу фірму Гордійчука – ТОВ «Інформаційно-консалтингова група».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.