На Хмельниччині сільська рада оскаржує рішення обласної ради про утворення Розсошанської сільської об’єднаної тергромади

Ружичанська сільська рада подала судовий позов до Хмельницької обласної ради про скасування рішення від 13 серпня 2015 року № 23-33/2015 “Про утворення Розсошанської сільської об’єднаної територіальної громади і призначення перших місцевих виборів депутатів Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Розсошанського сільського голови”.

Повідомляє сайт Єдиного реєстру судових рішень.

Ця справа розглядається в Хмельницькому окружному адміністративному суді.

Крім того, до Хмельницького окружного адміністративного суду подала позов мешканка Ружичанки Валентина Макарова, яка просить суд зупинити дію рішення облради від 13 серпня 2015 року №23-33/2015 “Про утворення Розсошанської сільської об’єднаної територіальної громади і призначення перших місцевих виборів депутатів Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Розсошанського сільського голови”.

Однак Феміда адміністративний позов залишити без задоволення. Аналогічне рішення виніс 30 вересня Вінницький апеляційний адміністративний суд.

Як писав НГП, 13 серпня Хмельницька обласна рада на позачерговій сесії утворила 23 міські, сільські і селищні об’єднані територіальні громади і призначила у них перші вибори.

Серед утворених є Розсошанська сільська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром              у селі Розсоша Хмельницького району. До неї ввійшли 8 сіл:  Розсоша, Нижчі Вовківці, Вищі Вовківці, Андрійківці, Ружичанка та Карпівці.

Також депутати облради призначили перші місцеві вибори депутатів Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Розсошанського сільського голови на неділю 25 жовтня 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.