Гончар змінив керманича обласного кардіодиспансеру. Божиться, що не допустить реорганізації закладу

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар звільнив Ігоря Салабая з посади головного лікаря Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру через закінчення контракту.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Натомість виконувачем обов’язків головного лікаря призначив Андрія Кланца, який до цього працював завідувачем відділення кардіо- та ендоваскулярної хірургії Хмельницької обласної лікарні.

goyd2a123_9

“У кардіодиспансер поставили людину, котра має змінити обличчя цього закладу. Маю на увазі не реорганізацію (я проти неї), а загальне поліпшення матеріально-технічної бази. Кланца – людина, яка врятувала сотні життів українців. Тому подивимося, які зміни наступлять після приходу Кланца”, – сказав голова ради.

Гончар зауважив, що серед головних завдань для в.о. головлікаря – провести фінаналіз на предмет використання коштів, отриманих від оренди незадіяних приміщень кардіодиспансеру.

Водночас голова облради сказав, що особисто переконує департамент охорони здоров’я облдержадміністрації відмовитися від затії реорганізовувати цей комунальний заклад.

“На сьогодні ніхто не чіпатиме діючу кількість ліжко-місць. Кардіодиспансер має залишитися лікувальним. Інша справа, що близько 160 “квадратів” приміщення, які використовуються нині під комерцію, можна перетворити під кабінети для кардіологічного центру”, – сказав високопосадовець.

Як писав НГП, департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації анонсував реорганізацію обласного кардіодиспансеру. Зокрема, на базі цього закладу планується створити обласний центр кардіології та кардіохірургії.

Натомість Асоціація кардіологів України висловила занепокоєння з приводу необґрунтованої реорганізації  Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Довідка НГП. Хмельницький обласний кардіологічний диспансер надає єдиним комплексом послуги стаціонарного та амбулаторного лікування і діагностики кардіологічним хворим всієї області, чим на 90-95% задовільняє потреби мешканців області у кардіологічній допомозі.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.