Енергетики Шпака переплатили за трансформатори до мільйона, бо віддали перевагу хмельницькому виробнику

ПАТ “Хмельницькобленерго” за результатами тендера 11 серпня уклало угоду з Публічним акціонерним товариством “Укрелектроапарат” (Хмельницький) на закупівлю силових трансформаторів шести найменувань.

Загальна вартість угоди становить 10,2 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Натомість на торгах були запропоновані трансформатори за більш доступнішими цінами. Зокрема, ТОВ “ЕЛІЗ” (Запоріжжя) оцінило пропозицію у 9,2 млн. грн, ТОВ «Проматом» (Київ) – 10 млн. грн.

Комітет з конкурсних торгів відхилив ці пропозиції через відсутність у ТОВ “ЕЛІЗ” антикорупційних програм, а ТОВ «Проматом» не надало свідоцтва про атестацію лабораторії, яка проводила випробування трансформаторів.

За даними сайту “Наші гроші”, ТОВ «Проматом» засноване компанією «Energy Standard Group S.A.» російського бізнесмена Костянтина Григоришина. Згодом українську фірму переоформили на кіпрські офшори «Кінтук холдінг лімітед», «Мораіс інвестментс лімітед» і «Рафтена трейдінг лімітед».

Власниками ТОВ «Еліз» є Віталій Пустовий, Михайло Дьяченко, Тетяна і Едуард Сапожнікови.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Бронетранспортери відремонтовані. Згоден. Молодці! Але при чому тут “Олег Лукашук”?

  2. Пригадується один матеріал на НГП, у якому як негативний згадувався критерій самої тільки ціни у проведенні тендерів. Має бути й оцінка якості, репутації постачальника…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.