СБУ провела обшуки у ПАТ «Хмельницькобленерго»

Вчора вечері працівники СБУ провели обшуки на 14 об’єктах ПАТ «Хмельницькобленерго».

11

Крім того, обшуки також були проведенні й вдома у екс-керівника товариства Олександра Шпака та ще декількох керівних працівників підприємства. Про це НГП стало відомо з поінформованих джерел.

Цікаво, що саме учора Олександру Шпаку, який очолював ПАТ «Хмельницькобленерго» з 1998 по 2016 роки,  виповнилось 65 років.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. молодці, а далі обласна лікарня, кардіодиспансер і департамент охорони здоров”я. Буде дуже цікаво.

  2. и таки да, могут работать когда захотят . никаких остановок только вперед.Давно пора всех их брать.

  3. Шановні працівники правоохоронних органів у Вас стільки роботи. Лікарні хабарі, що в обласній лікарні, що в кардіодиспансері одні хабарі. В обласній лікарні тендери перевірити і як Флаксенберг прикривае свого зятя Кланца. Тут у Вас повно роботи.

  4. Все вірно підняти смертність у Кланца зятя Флаксенберга то людям буде страшно, а бере за операціІ великі гроші. Це дуже легко перевірити у кардіодиспансері смертність людей дуже висока.

  5. Руководство Хмельницькобленерго примушує контролерів приписувати в перевіряючі відомості від 35 кВт і вище показники лічильників електроенергії від існуючої фактично, для нарахування неіснуючої заборгованості (так як тариф більше 100 кВт -одна гривня шістдесят вісім копійок).Людей відмикаю від електро постачання,примушуючи при цьому оплатити відключення і підключення та неіснкючі борги. Коли люди переконують квитанціями про своєчасну оплату . працівники Хмельницькобленерго включають “баранній захист” та посміхаються, ніхто зних не думає вибачатися “кругова порука”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.