“Хмельницькгаз” скаржиться, що споживачі масово відмовляються від встановлення лічильників

ПАТ “Хмельницькгаз” відмічає негативну тенденцію з ухилення споживачами встановлювати прилади обліку газу, починаючи з 1 серпня цього року.

Таку відповідь на запит “Незалежного громадського порталу” надав Голова правління ПАТ “Хмельницькгаз” Михайло Юрченко.

Він зазначив, що на початок року черга споживачів, котрі хотіли встановити лічильники, становила 3143 особи, які мешкають у Хмельницькому і Кам’янцы-Подільському.

“На жаль, мають місце відмови від встановлення приладів обліку – на 1 серпня зареєстровано 748 офіційних відмов. Причина – зниження Урядом норм споживання газу у травні 2015 року, тож мешканці області почали відмовлятися від встановлення лічильників газу за кошти ПАТ “Хмельницькгаз”, – пояснив Юрченко.

Фото bc-news.com.ua

Фото bc-news.com.ua

Разом з тим, газовоки наголосили, що, згідно з Законом України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”, якщо споживач відмовляється від установки приладів обліку газу за кошти компанії, він повинен встановити прилад обліку власним коштом.

В іншому випадку, зазначив Юрченко, відповідно до Постанови Кабміну від 9.12.1999 №2246 “Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання”, його доведеться відключити від системи газопостачання з 1 січня 2016 року.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.