Бюджетна комісія не підтримала купівлі дитячого табору “Лісова казка”

Бюджетна комісія обласної ради не підтримала купівлі дитячого табору “Лісова казка” за мільйон гривень, контрольний пакет акцій якого належить “Укртелекому”.

Комісія пропонує зняти це питання з розгляду порядку денного сесії, що відбудеться 30 квітня.

Під час дискусії думки членів комісії розділилися. Депутат і керівник департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич заявив, що придбання табору дасть можливість витрачати кошти обласного бюджету, які призначені на оздоровлення дітей, саме на території Хмельниччини. Щорічно на такі потреби виділяється 17 млн. грн, частина з яких спрямовується на придбання путівок у табори інших областей.

Член комісії Іван Гладуняк розкритикував замисел із “Лісовою казкою”. На його думку, обласна рада придбає пасивний об’єкт, в який ще необхідно вкласти, як мінімум, 20 млн. грн.

“Я був на території закладу. Табір не працює багато років. Там є столова, стара котельня… Туди треба закладати не менше 20 мільйонів, щоб запустити його в експлуатацію”, – сказав депутат.

Гладуняк пропонує фінаснувати діючі дитячі табори або на базі приміщень інтернатних закладів, які закриваються, розглянути можливість відкриття нових лікувальниць для дітей.

Нагадаємо, що частка ПАТ «Укртелеком» у статутному фонді Товариства з обмеженою відповідальністю «Дитяче оздоровче підприємство «Лісова казка» становить 59,52%.

До складу учасників, крім ПАТ «Укртелеком», входять: Асоціація сільськогосподарських підприємств Хмельницької області – 20,48%; Рада сільськогосподарських виробників Летичівського району – 20%.

Довідка НГП. На території Хмельницької області діє 12 дитячих таборів різних форм власностей.

Більше про цю ситуацію читайте у публікації “Лісова казка” залишиться казкою?”

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.