Депутати Старосинявського району вступилися за рибгосп, який намагаються знищити люди Ядухи

Депутати Старосинявської райради звернулися до прокуратури Хмельницької області, УБОЗ УМВС України в Хмельницькій області, Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної ради щодо розбійного нападу з використанням вогнепальної та травматичної зброї на працівників товариства, заволодіння, знищення майна відкритого акціонерного товариства «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство».

У зверненні, зокрема, зазначається, що протягом останніх чотирьох років, за безпосередньою підтримкою колишнього керівника Хмельницької області області  Ядухи В.С. та його заступників, керівництва Державного агентства рибного господарства України з грубим порушення чинного законодавства  було передано, продано, віддано в довгострокову оренду, оформлено добровільну відмову від користування майна, яке належало ВАТ «Хмельницькрибгосп» на користь створеного Державного підприємства «Селекційно-генетичний центр з рибництва «Поділля» та призначено директором цього підприємства тричі судимого Р.М.Кизюна.

“Стави, які зариблені ВАТ «Хмельницькрибгосп» та незаконно отримані підприємством, передані в оренду приватним товариствам, засновниками яких є донька колишнього голови Хмельницької області та близькі родичі інших можновладців або безпосередньо «контролюються» Державним підприємством «Селекційно – генетичний центр з рибництва «Поділля». Більше 60 працівників ВАТ «Хмельницькрибгосп», які постійно мешкають в Старосинявському районі,  можуть втратити свої робочі місця, заробітну платню, спокій та добробут. Галузь рибоводства в районі  в занепаді та  практично  не розвивається”, – наголошують депутати райради.

Крім цього, у зверненні акцентується на увага на тому, що “з метою отримання швидких, незаконних прибутків, керівник Державного підприємства «Селекційно-генетичний центр з рибництва «Поділля» вдається до кримінальних прийомів та відверто злочинних дій”.

У ніч з 10 на 11 березня 2014 року на ставі Пилява, що знаходиться на території Старосинявського району, зариблений силами та за рахунок ВАТ «Хмельницькрибгосп», злочинне угрупування в кількості 20 осіб, які були озброєнні вогнепальною та травматичною зброєю, а також мали при собі кувалди, бити та ланцюги, безпосередньо під керівництвом та особистою присутністю директора Державного підприємства  «Селекційно-генетичний центр з рибництва «Поділля» Р.М. Кизюна, здійснили розбійний напад на працівників та охорону ВАТ «Хмельницькрибгосп».

В результаті розбійного нападу двоє  робітників товариства отримали кульові поранення (в тому числі в життєво важливу частину тіла), а інші значні умисні тілесні ушкодження.

Одночасно невідомими особами був пошкоджений будинок рибака, який є власністю ВАТ «Хмельницькрибгосп» та особистий транспортний засіб охоронця.  Правоохоронним органам відомо, що для здійснення нападу був  використаний легковий автомобіль, який був викрадений злочинцями на території району тієї ж ночі.

“Депутатів Старосинявської районної ради, громаду Старосинявського району обурюють зухвалі, відверто бандитські дії, якими керує Р.М.Кизюн. Працівники ВАТ «Хмельницькрибгосп» знаходяться в постійній небезпеці, вони не мають можливості виконувати свої посадові обов’язки та не можуть бути впевненими, що в будь-який час на них не буде здійснений бандитський напад кримінальних осіб під керівництвом директора Державного підприємства  «Селекційно-генетичний центр з рибництва «Поділля», а також хочуть буди переконані в захисті правоохоронними органами свого  права на життя та здоров’я, а також права на працю”, – додають депутати райради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Коли вже по Хмельниччині не буде вітати привид ядухи?..

 2. спалити хату ядухиним прихвостням

 3. Дочекались до того, що вже вільно можемо висловлюватись.З’явилась надія, щоголовний корупціонер Ядуха відповідатиме по Законах України. ВО “Батьківщина” завжди стояла на стороні справедливості.

 4. Берусь урегулювати цю ситуацію! Умови:

  1. “20 літрів бензину.
  2.Бусик
  3.Пять чоловік самооборони.
  4.Ящик зелений із СБУ, що вивезли, куди знає ЮРА СМАЛЬ із Симчишиним .
  5. Три підсаки,три пари чобіт резинових.

  Часу прошу рівно сім днів.

 5. Памятайте,що риба,єнто не только ценний мех, но і фосфор, а фосфор із коктелем очень горит!

 6. О чем реч какой ВАТ Хмельницкрыбхоз его “майно” давно на Кипре http://smida.gov.ua/db/emitent/00476808!! Пора самообороне разобратся что за фирмы Wadless Holdings Limited, Almanzar Holdings Limited, почему их так яро поддерживают народные депутаты??? Только потому что магнаты имеют деньги зеленого цвета… А на рыбу и развитие рыбоводства и рабочие места подолян – нардепам насрать!!! Ганьба сволочам.

 7. Ядухиных прихвостней необходимо давно разогнать и дать рыбакам свободно работать! Есть желающие вкладывать деньги в рыбхоз и слава Богу, пусть вкладывают и пусть работают. А те, кто им мешает – гореть им а АДУ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.