Партія регіонів: мешканці Нетішина просять Януковича захистити їх від націоналістичних бандформувань

Мешканці Нетішина звернулися до Президента Віктора Януковича з проханням про допомогу та захист їхнього життя від агресивно налаштованих націоналістичних бандформувань.

Відповідний текст звернення розміщений на сайті Хмельницької обласної організації Партії регіонів.

нетішин

“Сьогодні ми занепокоєні можливим переслідуванням за політичні переконання та погляди, за вільне висловлювання своєї точки зору та бачення тих подій, що відбуваються в країні. Ми бачимо безлад, що чинять радикально налаштовані прихильники опозиції і це нас лякає. Ми бачимо, що це є беззаперечним фактом згортанням демократії і встановлення націоналістичної диктатури”, – йдеться у зверненні.

Разом з тим, нетішинці засудили будь-які злочинні дії як протестуючих, так і влади.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. “…имя! имя, сестга”… хто з нетішинців підписав цього листа?…

  2. Це звернення самі риги і написали

  3. Забули дописати в листі ” Але самі Нитішинцці здивовані бо не знають хто підсав цього лита, і чи були це люди з Нетішина “

  4. Napevne, z točky zoru partiї regioniv, meškanci 35-tycjačnoho Netišyna – ce lyše 1% dobroviľno-prymusovo zapysanych u partiju službovych ljudej i kiľka desjatkiv partijnych funkcioneriv. Sami regionaly choč rozumijuț ščo pyšuț na svojemu site’i?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.