Гончар скликає сесію облради на 30 квітня

Чергова двадцять третя сесія Хмельницької обласної ради запланована на 30 квітня.

Як повідомляє прес-служба облради, на порядок денний виноситься майже 50 питань. Зокрема, депутати мають намір затвердити програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2014 рік, обласну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року, внести зміни до обласного бюджету та заслухати звіт по виконанню шести галузевих програм.

Також обранці з другої спроби спробують проголосувати за придбання у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області частки публічного акціонерного товариства «Укртелеком» у майновому комплексі товариства з обмеженою відповідальністю «Дитяче оздоровче підприємство «Лісова казка». Вартість оздоровчого закладу обійдеться бюджету в 1 млн. грн.

Разом з тим, буде припинено діяльність дитячого оздоровчого закладу «Смарагдове містечко» Хмельницької обласної ради шляхом ліквідації.

Окремо депутати облради ухвалять Порядок виплат грошової допомоги постраждалим учасникам та членам сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту.

Нагадаємо, що сесія обласної ради виділила 860 тисяч гривень з резервного фонду обласного бюджету на підтримку сімей загиблих і травмованих під час Революції гідності, яка відбувалася протягом листопада 2013 — лютого 2014 років.

А саме – 500 тис. грн виділяється для п`яти сімей, які втратили свої годувальників під час Революції гідності. Ще 360 тис. грн отримають 17 сімей області, де є потерпілі під час подій у Києві.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.